יעוץ משכנתאות

חברת פתרונות 358 מובילה את תחום ייעוץ המשכנתאות בישראל

משכנתא היא אחד מכלי המימון האפקטיביים ביותר העומדים לרשותנו בתהליך רכישת נכס. יתרה מזאת, תכנון נכון שלה מאפשר חיסכון רב לאורך השנים. צוות המומחים שלנו פועל בשיתוף עם הבנק, כדי לבחון את כל האפשרויות המוצעות לך ולבחור את הטובה והמשתלמת ביותר. 

מחזור משכנתא


מחזור משכנתא הוא מהלך של סילוק ההלוואה הקיימת ונטילת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר. התמחות מקצועית של יועצי המשכנתאות, מאפשרת מיצוי הזכויות שלנו כלקוחות ותכנון מיטבי של תמהיל ההלוואה כך שיענה טוב יותר על הצרכים במקביל לחסכון אדיר בעלויות.

משכנתא חדשה


רכישת דירה היא עבור רובנו העסקה הגדולה והיקרה ביותר שאנו מבצעים במהלך חיינו. לקיחת משכנתא היא הכלי המימוני העיקרי, המסייע להשלים את ההון הנדרש לרכישת הנכס.

עשו את הצעד הראשון בדרך למשכנתא משתלמת

הלוואה לכל מטרה


רכישת דירה היא עבור רובנו העסקה גדולה ומשמעותית בדרך לעצמאות כלכלית. לעיתים גם נכס שיש עליו משכנתא, עשוי להיות “נכס פיננסי הניתן למינוף” וניתן למצות נכס קיים ולקבל בגינו במסגרת המשכנתא, הלוואות נוספות הנקראות “הלוואה לכל מטרה”.

מחיר למשתכן


רכישת דירה במחיר למשתכן מציעה מגוון יתרונות, לצד מגבלות ומורכבויות משפטיות ופיננסיות. צוות יועצי הנדל"ן ושוק ההון שלנו משלב התמחות בתכנית הדיור למשתכן עם ניסיון עשיר בהתנהלות מול בנקים, יזמים וקבלנים, כדי להבטיח שתיהנה ממשכנתא מאושרת בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר.