ייעוץ משכנתאות ונדלן | 08-678-8816 | 054-5553920

פתרונות 358 הינה חברה אנרגטית, גמישה ומקצועית, בעלת צוות חרוץ ויצירתי  המוכן לעבוד קשה עבור לקוחותינו. אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז: צרכיו, יכולותיו, מגבלותיו וחששותיו -  אתה הוא המרכז. אנו בונים תשתית לייעוץ מקצועי, אישי ואיכותי התפור על פי מידה ללקוח.

החברה מוכיחה כי ניתן באופן פשוט ומהיר לשפר את מצבה הכלכלי של כמעט כל משפחה, ע”י בחינה מחדש של המשכנתא הקיימת, או תכנון נכון ומקצועי של משכנתא חדשה.

בחירה נכונה של מסלולי ההלוואה יוצרת חסכון של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא. אנחנו שמים את הדגש על התאמת ההלוואה לצרכי הלקוח, לעסקה שביצע ולמגבלותיו הפיננסיות. לצוות שלנו ניסיון ומומחיות בתחומים השונים של הבנקאות ושוק ההון. אנו מאמינים כי בעזרת שיתופי פעולה עם גופים ואנשי מקצוע שונים, נוכל להעניק ללקוחותינו מעטפת פתרונות כלכליים ופיננסיים איכותית.

צור קשר עם יועצי המשכנתא של פתרונות 358

אודות הצוות

עומר השליו - מור - מנכ"ל החברה

עומר השליו-מור, מנכ"ל ובעלים בחברת "פתרונות 358" ויועץ מומחה למשכנתאות ומימון לעסקאות נדל"ן.

בעברו שירת עומר כאיש קבע וכמפקד בחיל האוויר.

עם סיום שירותו בצה"ל בדרגת סגן-אלוף פנה לעסקים והקים את חברת "פתרונות 358" העוסקת ביצירת סל פתרונות מתקדמים בעולם הנדל"ן.

עומר מהנדס תעשייה וניהול, בעל התמחות במערכות מידע, סיים בהצטיינות תואר שני MBA  במנהל עסקים, עם התמחות במימון. בהמשך התמחה בנוסף בלימודי נדל"ן ליועצי משכנתאות ומימון מתקדם.

כיום עומר יועץ מורשה, מרצה למימון ומשכנתאות בקורסים ללימוד נדל"ן ופועל בשיתוף פעולה מלא עם כלל הגורמים במערכת הבנקאית וחברות הביטוח, בעל נסיון רב בתחום המימון לעסקאות נדל"ן.

עשו את הצעד הראשון בדרך למשכנתא משתלמת

דורון בן יוסף

דורון-3

מנהל תחום ייעוץ משכנתאות

דורון בן יוסף, בוגר MA לכלכלה ולוגיסטיקה ו BA במנהל ציבורי מטעם אונ’ בר אילן. בעברו שירת דורון בחיל הלוגיסטיקה והשתחרר בשנת 2013 בדרגת רס”ן.

בוגר קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה ויועצי משכנתאות. חבר איגוד יועצים לכלכלת המשפחה.

חבר התאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית.

משכנתאות – התמחות בליווי אישי ומקצועי ללקוח לבניית משכנתא הבנויה בדיוק עבורו וכוללת התייחסות ליכולות, רצונות ושינויים עתידיים תוך חיסכון משמעותי.

רון אפשטיין

ron 280X280

יועץ משכנתאות

רן אפשטיין, יועץ משכנתאות ומנטור לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון, לכלכלה ניהול ומשאבי אנוש – בהצטיינות.

רון הוא בוגר של המסלול להכשרת יועצי משכנתאות ומנטורים לכלכלת המשפחה של  חברת "אש לידור פילוסוף".

רון מתמחה בליווי אישי ומקצועי של רוכשים, תכנון פיננסי של עסקת הרכישה, בחינת הצרכים והאילוצים של התא המשפחתי וכמובן בנייה והתאמה של תמהיל משכנתא אופטימלי, שיחסוך למשפחה מאות אלפי שקלים.

אורין היגנס אליגן

orin 240-240

יועצת משכנתאות

אורין היגנס אליגן יועצת משכנתאות עם וותק של 15 שנים בתחום הפיננסים ו- 7 שנים בעולם המשכנתאות,  בשנים אלו ניהלה מחלקת משכנתאות בחברת נדל"ן.

אורין בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול.

לאורין קשרים עם הבנקים ועם הבנקאיים, שפתחה והעמיקה במהלך השנים. כיום משלבת אורין את הניסיון, המיומנות והקשרים שצברה עם מתן שירות אישי המותאם לצרכים השונים של כל לקוח באופן מיטבי.

 

מיכאל סנדלר

Michael sandler - 280X280

יועץ משכנתאות

מיכאל סנדלר בוגר תואר ראשון למנהל עסקים, התמחות במימון. מיכאל יועץ משכנתאות החבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית.

בעברו עבד מיכאל במערכת הבנקאית בבנק מזרחי טפחות ובנק אדנים. מאז כבר למעלה מ 13 שנות ניסיון ועבודה רציפה בתחום המשכנתאות במגוון תפקידים בחברות השונות.

תחום ההתמחות של מיכאל הוא גיוס אשראי ומציאת פתרונות פיננסים מחוץ לקופסא. למיכאל ידע נרחב גם באשראי הבנקאי וגם בגיוס מימון באשראי חוץ בנקאי

יוסי ראובן

יוסי-בן-ראובן2

מנהל תחום מימון פרויקטים

יוסיראובן, בוגר תואר ראשון למנהל עסקים, התמחות במימון ובעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני.
יוסי יועץ משכנתאות החבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית. תחום ההתמחות של יוסי הוא מימון פרויקטים:

ליווי פיננסי של קבלנים ויזמים בתחום הבניה – כולל פרוייקטים של תמ”א 38 והשגת המימון הדרוש להון עצמי ממשקיעים וקרנות מימון.

ליווי פיננסי לקבוצות רכישה וקבוצות רוכשים בנוגע למימון העיסקה באמצעות הלוואה מסחרית או משכנתא.

ארגון קבוצות רכישה וניהול תהליך מול יזמים ומול הגוף המממן.

תומר כהן

tomer cohen 300X300_2

יועץ משכנתאות

תומר בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, התמחות במימון.
תומר בעל ניסיון רב של 15 שנה במערכת הבנקאית, (מזרחי, אוצר החייל ובנק ירושלים) שהקנתה לו התמחות מעמיקה ורחבה בתהליכי אשראי מורכבים ומציאת פתרונות יצירתיים לעסקאות בענף הנדל"ן.

כחלק מתפקידיו במערכת הבנקאית שימש כמנהל מחלקת משכנתאות, חתם אשראי ובוחן חוזים.

כיום מתמחה תומר בליווי של לקוחות פרטיים וחברות עסקיות בתחום המשכנתאות ומתן פתרונות אופטימליים  בהתאמה אישית לכל לקוח בהתבסס על צרכיו ויכולותיו הפיננסיות.

ליאת דניאל

liat daniel לאתר

יועצת משכנתאות

ליאת דניאל, יועצת משכנתאות אנרגטית ומנוסה מאוד, בוגרת מכללת פסגות בקורס יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי, בעלת ותק של למעלה משנתיים בתחום ייעוץ משכנתאות.

מגיעה מתחום ביטוחי חיים פנסיוני ופיננסים, בעלת ותק של למעלה מ-10 שנים בתחום.

ליאת מתמחה בליווי אישי ומקצועי של הלקוחות, הכולל בחינת צרכים ותכנון פיננסי עתידי שיתאימו ללקוח עם שימת דגש על חיסכון מקסימלי.