אודות החברה

אודותינו

פתרונות 358 הינה חברה אנרגטית, גמישה ומקצועית, בעלת צוות חרוץ ויצירתי  המוכן לעבוד קשה עבור לקוחותינו. אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז: צרכיו, יכולותיו, מגבלותיו וחששותיו –  אתה הוא המרכז. אנו בונים תשתית לייעוץ מקצועי, אישי ואיכותי התפור על פי מידה ללקוח.

החברה מוכיחה כי ניתן באופן פשוט ומהיר לשפר את מצבה הכלכלי של כמעט כל משפחה, ע”י בחינה מחדש של המשכנתא הקיימת, או תכנון נכון ומקצועי של משכנתא חדשה.

בחירה נכונה של מסלולי ההלוואה יוצרת חסכון של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא. אנחנו שמים את הדגש על התאמת ההלוואה לצרכי הלקוח, לעסקה שביצע ולמגבלותיו הפיננסיות. לצוות שלנו ניסיון ומומחיות בתחומים השונים של הבנקאות ושוק ההון. אנו מאמינים כי בעזרת שיתופי פעולה עם גופים ואנשי מקצוע שונים, נוכל להעניק ללקוחותינו מעטפת פתרונות כלכליים ופיננסיים איכותית.

אודות הצוות

עומר השליו - מור

מנכ"ל החברה

עומר השליו-מור, מנכ"ל ובעלים בחברת "פתרונות 358" ויועץ מומחה למשכנתאות ומימון לעסקאות נדל"ן.

בעברו שירת עומר כאיש קבע וכמפקד בחיל האוויר.

עם סיום שירותו בצה"ל בדרגת סגן-אלוף פנה לעסקים והקים את חברת "פתרונות 358" העוסקת ביצירת סל פתרונות מתקדמים בעולם הנדל"ן.

עומר מהנדס תעשייה וניהול, בעל התמחות במערכות מידע, סיים בהצטיינות תואר שני MBA  במנהל עסקים, עם התמחות במימון. בהמשך התמחה בנוסף בלימודי נדל"ן ליועצי משכנתאות ומימון מתקדם.

כיום עומר יועץ מורשה, מרצה למימון ומשכנתאות בקורסים ללימוד נדל"ן ופועל בשיתוף פעולה מלא עם כלל הגורמים במערכת הבנקאית וחברות הביטוח, בעל נסיון רב בתחום המימון לעסקאות נדל"ן.

אורין היגנס אליגן

יועצת משכנתאות

אורין היגנס אליגן יועצת משכנתאות עם וותק של 15 שנים בתחום הפיננסים ו- 7 שנים בעולם המשכנתאות,  בשנים אלו ניהלה מחלקת משכנתאות בחברת נדל"ן.

אורין בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול.

לאורין קשרים עם הבנקים ועם הבנקאיים, שפתחה והעמיקה במהלך השנים. כיום משלבת אורין את הניסיון, המיומנות והקשרים שצברה עם מתן שירות אישי המותאם לצרכים השונים של כל לקוח באופן מיטבי.

רון אפשטיין

יועץ משכנתאות

רון אפשטיין, יועץ משכנתאות ומנטור לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון, לכלכלה ניהול ומשאבי אנוש – בהצטיינות.

רון הוא בוגר של המסלול להכשרת יועצי משכנתאות ומנטורים לכלכלת המשפחה של  חברת "אש לידור פילוסוף".

רון מתמחה בליווי אישי ומקצועי של רוכשים, תכנון פיננסי של עסקת הרכישה, בחינת הצרכים והאילוצים של התא המשפחתי וכמובן בנייה והתאמה של תמהיל משכנתא אופטימלי, שיחסוך למשפחה מאות אלפי שקלים.

דורון בן יוסף

מנהל תחום ייעוץ משכנתאות

דורון בן יוסף, בוגר MA לכלכלה ולוגיסטיקה ו BA במנהל ציבורי מטעם אונ’ בר אילן. בעברו שירת דורון בחיל הלוגיסטיקה והשתחרר בשנת 2013 בדרגת רס”ן.

בוגר קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה ויועצי משכנתאות. חבר איגוד יועצים לכלכלת המשפחה.

חבר התאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית.

משכנתאות – התמחות בליווי אישי ומקצועי ללקוח לבניית משכנתא הבנויה בדיוק עבורו וכוללת התייחסות ליכולות, רצונות ושינויים עתידיים תוך חיסכון משמעותי.

ורד הראל צנג

יועצת משכנתאות

ורד הראל צנג, בוגרת בהצטיינות תואר שני במנהל עסקים (התמחות מימון), תואר ראשון במתימטיקה וכלכלה (האוניברסיטה העברית), בעלת רישיון תיווך.

בעברה עבדה ככלכלנית, תמחירנית, ואחראית על קשר עם בנקים. ניהלה תקציבי השקעות ועסקה בהשקעות נדל"ן בארה"ב. במקביל מלווה עסקים קטנים בתהליך להבראה כלכלית.

בוגרת קורס יועצי משכנתאות ועוסקת בהתאמת תמהיל הלוואת משכנתא לצרכי הלווה, כך שתבוצע  תוך חסכון מקסימלי והתאמה מירבית ליכולות ורצונות הלקוח.

יחיאל ממן

יועץ משכנתאות

יחיאל ממן בוגר קורס ייעוץ משכנתאות וקורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה, עוסק בייעוץ ותכנון לאיכות חיים פיננסית, מסייע למשפחות ויחידים שנקלעו לקשיים וחובות ומוביל לצמיחה ועצמאות כלכלית.

שירות צבאי כלוחם בחטיבת גבעתי.

יחיאל בוגר B.Sc בהנדסת תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים ותכנון ובקרה תקציבית בתחום הביטחון.

משנת 2016 משמש כיועץ מקצועי בארגון "פעמונים" וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות.

יחיאל מתמחה בזיהוי ואפיון צרכי הלקוח, התאמת "חליפת מימון" ייחודית ואישית, בדיוק על פי הצרכים והיכולות  ומציאת פתרונות מימון יצירתיים למקרים מיוחדים תוך ליווי אישי ומקצועי ויחסי אנוש מעולים.

קובי גרוטס

יועץ משכנתאות

יעקב (קובי) גרוטס, מהנדס ובעל תואר שני  במנהל עסקים, בוגר קורסי רכש, וקורסי ניהול ובקרת פרויקטים.

יעקב פורש צה"ל וצבר במשך שירותו ניסיון רב בהכנת תוכניות עבודה, ניהול ובקרת פרויקטים, ניהול תקציבים וניתוחים כלכליים.

יעקב בוגר קורס יועצי משכנתאות ("פוקוס מרכז ידע למשכנתאות") וקורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה ("פילת-רופין"). חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה

יעקב מתמחה בליווי אישי ומקצועי ללקוחות לבניית תמהיל משכנתא אופטימלי ומתן פתרונות מורחבים ומותאמים ללקוחות ליצירת רווחה וצמיחה  כלכלית ואישית.

שיתוף פעולה מנצח

יוסי ברעם

ליווי משקיעים - פריפריה

יוסי ברעם, מלווה משקיעים בארץ ובחו"ל.
מנטור להשקעות נדלן ומייסד הקהילה ״השקעות נדלן מהכורסא לעתיד בטוח״.
מתגורר ברמת השרון ,נשוי לשולי ואב לרעות 26 אופק 24 ותבל 16. בתחילת דרכו עבד 12 שנים בבנק לאומי למשכנתאות, במגוון תפקידים. בהמשך במשך 8 שנים עבד בחברת נס טכנולוגיות, בתפקיד מנהל לוגיסטיקה.

משנת 2008 עסק בהשקעות נדלן בארץ וצבר ניסיון רב ערך, במיוחד באיתור נכסים אטרקטיביים למשקיעים בפריפריה. יוסי מכיר את אזורי ההשקעה, השכונות, הרחובות ועד לרמת הבנין באופן אינטימי. תחום ההתמחות של יוסי הוא איתור הנכסים הנכונים עבור המשקיעים – מתחת למחיר השוק.

המטרה המרכזית של יוסי היא לתת תובנות ערך וטיפים למשקיעי נדלן בארץ ובחו״ל שיאפשרו ביצוע עסקאות מיטביות.

נועה קרש פרי

ביטוח ותכנון פיננסי-פנסיוני

בעלת רישיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר ,בעלת רישיון פיננסי מטעם רשות לניירות ערך ו-MBA במנהל עסקים עם התמחות ביזמות ואסטרטגיה.

לנועה ניסיון של למעלה מ-14 שנים בתפקידים מגוונים ובכירים בבית ההשקעות "פסגות" ובחברת ייעוץ פנסיוני, וכיום בעלת סוכנות עצמאית.
המטרה של נועה היא לתת מענה מקיף ללקוחות, החל מההיבט הפיננסי, הפנסיוני, הביטוחי (ביטוחי בריאות וחיים) ועד לליווי לפרישה. כל זאת, יד ביד לאורך כל הדרך ובכל צומת חשובה בחיים.

הידע המקצועי והניסיון הרב אותו צברה עם השנים מאפשרים לנועה לבצע עבור הלקוחות התאמה של הפרופיל הפיננסי, בצורה אופטימאלית, תוך תשומת לב להיבטי מיסוי, רמות סיכון, תשואות, עלויות ויצירת "חליפה אישית" המתאימה והמשתלמת ביותר בכל נקודת זמן.
נועה רואה בעבודתה שליחות ומטרתה לתכנן את עתיד התא המשפחתי בצורה אפקטיבית תוך שמירה על מקצועיות וליווי אישי.

ירון רביניאן

יועץ משכנתאות

ירון רבניאן, כבן 50 ,נשוי+ 3 ,תושב הר אדר, את ההשקעה הראשונה שלו ביצע בשנת 1995, שנת שיא במחירי הדירות בישראל, לאחר העלייה הגדולה ממדינות חבר העמים. למרות עובדה זו הצליח להפיק רווח נאה מעסקה זו, עד לשנת 2016 שירת במשרד הביטחון כאשר לאורך השנים ביצע עסקאות נדל"ן רבות כולל עסקאות יזמיות.
בשנת 2016 טרם פרישה לגמלאות למד לימודי נדל"ן באופן מקצועי והשקיע לראשונה בחו"ל  ולאור ההצלחה נתבקש ללוות מס' חברים בהשקעה בארץ ובחו"ל
כיום ירון הנו בעלים של חברה ללווי משקיעי נדל"ן בישראל ובמס' מדינות באירופה כאשר לכל עסקה הוא ניגש כאלו הייתה שלו.
ניסיון של 25 שנים כמשקיע, קשרים שפיתח בתפקידיו במשרד הביטחון,  לימודים מקצועיים בתחום היזמות, תיווך, מיסוי, איתור נכסים וניהול מו"מ יכולים לשרת אתכם להגיע אל הנכס הנכון ביותר עבורכם.

יעקב אלון

הלוואות לעסקים

יעקב אלון הוא יועץ מוביל במדינת ישראל בתחום הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, במגוון מסלולים כמו הלוואות למטרת פיתוח והשקעות בעסק, הלוואות לעסקים לצורך מימון הון חוזר או הלוואות לפתיחת עסק חדש. מעל 2000 עסקים קטנים ובינוניים קיבלו הלוואות בערבות מדינה בליוויו האישי והצמוד של יעקב, מאות רבות של עסקים נפתחו בעזרתו, כאשר אין צורך בהון עצמי או נכס כלשהוא לצורך קבלת הלוואה בערבות מדינה. יעקב בונה לכל לקוח מסלול מותאם אישית ופונה לכמה קרנות שונות בכדי להבטיח את הצלחת התהליך של גיוס ההלוואות בערבות מדינה.

ליעקב אלון יש תואר במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל בתל אביב והנדסת תעשייה וניהול במכללה להנדסאים של אוניברסיטת תל אביב.

ברק ליזרוביץ

בית השקעות כל העונות

ברק ליזרוביץ, מנהל שותף ודירקטור בבית ההשקעות כל העונות.

מתכנן פיננסי ומחזיק ברישיון סוכן ביטוח ופיננסים מטעם משרד האוצר. בעל ניסיון עשיר של מעל 25 שנות פעילות בתחומי השקעות, פיננסים וביטוח לפרטים וחברות. שימש כמנהל מכירות מוביל בחברות הביטוח מגדל ומנורה מבטחים בהם טיפל, ביקר ופיקח על מאות מתכננים פיננסים וסוכני ביטוח. שותף ובעלים בסוכנות ביטוח בפריסה ארצית.

כל העונות הינו בית השקעות אלטרנטיבי שמטרתו הינו השאת תשואה מרבית ללקוח, תוך מזעור סיכוני השקעה ותכנון ההקצעה, הנזילות, המינוף ושימוש מיטבי באשראי. לבית ההשקעות מספר קרנות המתמחות בעיקר בענפים

בעלי ביקוש קשיח הפועלים ללא קורלציה לשוק ההון והנדל"ן המסורתי והמניבים תשואה אלטרנטיבית עודפת.

לאתר בית ההשקעות כל העונות:
https://www.allseasons.co.il/

יוסי ראובן

מימון ליזמים

יוסי ראובן, בוגר תואר ראשון למנהל עסקים, התמחות במימון ובעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני. יוסי יועץ משכנתאות החבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית. תחום ההתמחות של יוסי הוא מימון פרויקטים:

ליווי פיננסי של קבלנים ויזמים בתחום הבניה – כולל פרוייקטים של תמ”א 38 והשגת המימון הדרוש להון עצמי ממשקיעים וקרנות מימון.

ליווי פיננסי לקבוצות רכישה וקבוצות רוכשים בנוגע למימון העיסקה באמצעות הלוואה מסחרית או משכנתא.

ארגון קבוצות רכישה וניהול תהליך מול יזמים ומול הגוף המממן.