עומר השליו – מור – מנכ"ל ובעלים פתרונות 358

עומר השליו-מור, מנכ"ל ובעלים בחברת פתרונות 358 – ייעוץ משכנתאות והשקעות בנדל"ן. יועץ מומחה למשכנתאות ומימון לעסקאות נדל"ן.

בעברו שירת עומר כאיש קבע וכמפקד בחיל האוויר.

עם סיום שירותו בצה"ל בדרגת סגן-אלוף בשנת 2013, פנה לעסקים והקים את חברת "פתרונות 358" העוסקת ביצירת סל פתרונות מתקדמים בעולם הנדל"ן.

עומר מהנדס תעשייה וניהול, בעל התמחות במערכות מידע, סיים בהצטיינות תואר שני MBA  במנהל עסקים, עם התמחות במימון. בהמשך התמחה בנוסף בלימודי נדל"ן ליועצי משכנתאות ומימון מתקדם.

כיום עומר יועץ מורשה, מרצה למימון ומשכנתאות בקורסים ללימוד נדל"ן ופועל בשיתוף פעולה מלא עם כלל הגורמים במערכת הבנקאית וחברות הביטוח, בעל נסיון רב בתחום המימון לעסקאות נדל"ן.

עומר גדל ושרד ברחובות העיר חולון.

כשהיה בן 15 עבר להתגורר בקיבוץ מנרה, אי שם בצפון על גבול הלבנון ונקלט כילד חוץ עד סיום התיכון.

באוקטובר 1988 התגייס לקורס טייס ומאז ועד היום, עולם הטיסות המבצעיות במטוסי קרב וכן הפעלת כלי טייס בלתי מאוישים, מהווים חלק מהותי בחייו.

במהלך הקריירה הצבאית, סיים עומר בהצטיינות תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, עם התמחות במימון. ולאחר מכן תואר שני במנהל עסקים, גם הוא בהצטיינות.

בין תחביביו: כדורסל, צלילה, סקי, רכיבה על אופנועים, שייט וכל דבר שמעלה את לחץ הדם ומזרים אדרנלין…

בשנת 2013 פרש עומר מהצבא, והקים את החברה "פתרונות 358" שעוסקת בייעוץ משכנתאות והשקעות בנדל"ן.  תחום זה משלב את הנטייה הטבעית לתחום הלוגי והמתמטי, ביחד עם התשוקה לעולם הנדל"ן.

במהלך שנים אלה, ליווה עומר לקוחות רבים בתהליך השקעה בנדל"ן, לקיחת המשכנתא או מחזור משכנתא קיימת, ,הגן עליהם מטעויות פיננסיות קשות, הנובעות מחוסר הבנה בתחום וחסך לכל משפחה מאות אלפי שקלים.

השילוב של הניסיון העשיר של עומר כמפקד בחיל האוויר, יחד עם הידע שצבר בעולם הנדל"ן, יכולת הניתוח והירידה לפרטים, תרבות התחקיר והפקת הלקחים, הקרדיט הגדול שעומר והחברה מקבלים בבנקים והאמינות מול הלקוחות, מאפשרים לעומר להוביל את הלקוחות בבטחה לביצוע עסקאות מוצלחות.