ייעוץ משכנתאות ונדלן | 08-678-8816 | 054-5553920

פתרונות 358 הינה חברה אנרגטית, גמישה ומקצועית, בעלת צוות חרוץ ויצירתי  המוכן לעבוד קשה עבור לקוחותינו. אנו מאמינים כי הלקוח הוא המרכז: צרכיו, יכולותיו, מגבלותיו וחששותיו -  אתה הוא המרכז. אנו בונים תשתית לייעוץ מקצועי, אישי ואיכותי התפור על פי מידה ללקוח.

החברה מוכיחה כי ניתן באופן פשוט ומהיר לשפר את מצבה הכלכלי של כמעט כל משפחה, ע”י בחינה מחדש של המשכנתא הקיימת, או תכנון נכון ומקצועי של משכנתא חדשה.

בחירה נכונה של מסלולי ההלוואה יוצרת חסכון של עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא. אנחנו שמים את הדגש על התאמת ההלוואה לצרכי הלקוח, לעסקה שביצע ולמגבלותיו הפיננסיות. לצוות שלנו ניסיון ומומחיות בתחומים השונים של הבנקאות ושוק ההון. אנו מאמינים כי בעזרת שיתופי פעולה עם גופים ואנשי מקצוע שונים, נוכל להעניק ללקוחותינו מעטפת פתרונות כלכליים ופיננסיים איכותית.

צור קשר עם יועצי המשכנתא של פתרונות 358

אודות הצוות

עומר השליו - מור - מנכ"ל החברה

עומר השליו-מור, מנכ"ל ובעלים בחברת "פתרונות 358" ויועץ מומחה למשכנתאות ומימון לעסקאות נדל"ן.

בעברו שירת עומר כאיש קבע וכמפקד בחיל האוויר.

עם סיום שירותו בצה"ל בדרגת סגן-אלוף פנה לעסקים והקים את חברת "פתרונות 358" העוסקת ביצירת סל פתרונות מתקדמים בעולם הנדל"ן.

עומר מהנדס תעשייה וניהול, בעל התמחות במערכות מידע, סיים בהצטיינות תואר שני MBA  במנהל עסקים, עם התמחות במימון. בהמשך התמחה בנוסף בלימודי נדל"ן ליועצי משכנתאות ומימון מתקדם.

כיום עומר יועץ מורשה, מרצה למימון ומשכנתאות בקורסים ללימוד נדל"ן ופועל בשיתוף פעולה מלא עם כלל הגורמים במערכת הבנקאית וחברות הביטוח, בעל נסיון רב בתחום המימון לעסקאות נדל"ן.

עשו את הצעד הראשון בדרך למשכנתא משתלמת

דורון בן יוסף

דורון-3

מנהל תחום ייעוץ משכנתאות

דורון בן יוסף, בוגר MA לכלכלה ולוגיסטיקה ו BA במנהל ציבורי מטעם אונ’ בר אילן. בעברו שירת דורון בחיל הלוגיסטיקה והשתחרר בשנת 2013 בדרגת רס”ן.

בוגר קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה ויועצי משכנתאות. חבר איגוד יועצים לכלכלת המשפחה.

חבר התאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית.

משכנתאות – התמחות בליווי אישי ומקצועי ללקוח לבניית משכנתא הבנויה בדיוק עבורו וכוללת התייחסות ליכולות, רצונות ושינויים עתידיים תוך חיסכון משמעותי.

רון אפשטיין

תמונה של רון

יועץ משכנתאות

רן אפשטיין, יועץ משכנתאות ומנטור לכלכלת המשפחה בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון, לכלכלה ניהול ומשאבי אנוש – בהצטיינות.

רון הוא בוגר של המסלול להכשרת יועצי משכנתאות ומנטורים לכלכלת המשפחה של  חברת "אש לידור פילוסוף".

אורין היגנס אליגן

orin 240-240

יועצת משכנתאות

אורין היגנס אליגן יועצת משכנתאות עם וותק של 15 שנים בתחום הפיננסים ו- 7 שנים בעולם המשכנתאות,  בשנים אלו ניהלה מחלקת משכנתאות בחברת נדל"ן.

אורין בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול.

לאורין קשרים עם הבנקים ועם הבנקאיים, שפתחה והעמיקה במהלך השנים. כיום משלבת אורין את הניסיון, המיומנות והקשרים שצברה עם מתן שירות אישי המותאם לצרכים השונים של כל לקוח באופן מיטבי.

 

יוסי ראובן

יוסי-בן-ראובן2

מנהל תחום מימון פרויקטים

יוסיראובן, בוגר תואר ראשון למנהל עסקים, התמחות במימון ובעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני.
יוסי יועץ משכנתאות החבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות הישראלית. תחום ההתמחות של יוסי הוא מימון פרויקטים:

ליווי פיננסי של קבלנים ויזמים בתחום הבניה – כולל פרוייקטים של תמ”א 38 והשגת המימון הדרוש להון עצמי ממשקיעים וקרנות מימון.

ליווי פיננסי לקבוצות רכישה וקבוצות רוכשים בנוגע למימון העיסקה באמצעות הלוואה מסחרית או משכנתא.

ארגון קבוצות רכישה וניהול תהליך מול יזמים ומול הגוף המממן.

תמיר שרון

Tamir_ 280X280 small

יועץ משכנתאות

תמיר שרון, יועץ משכנתאות ומשקיע נדל״ן, בוגר BA להנדסה תעשייה וניהול, בעל נסיון רב בתכנון וניהול פרויקטים בחברות הייטק.

בוגר קורס יועצי משכנתאות בבי"ס של  ״איתנים״, הרשת הארצית לייעוץ משכנתאות

תמיר מתמחה בליווי אישי ומקצועי של רוכשים, תכנון פיננסי של עסקת הרכישה, בחינת הצרכים והאילוצים של התא המשפחתי וכמובן בנייה והתאמה של תמהיל משכנתא אופטימלי, שיחסוך למשפחה מאות אלפי שקלים.

מיכל שטיוי

מיכל שטיוי 280-280

יועצת משכנתאות

מיכל שטיוי, יועצת משכנתאות אנרגטית ומנוסה מאד. מיכל בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות בשיווק ופרסום, בקריה האקדמית אונו.

בעברה עבדה מיכל בבנק לאומי למשכנתאות, שם למדה את התחום לעומק, צברה ניסיון רב בעבודה עם לקוחות הבנק וכמובן. רכשה קשרים מועילים והיכרות טובה מאד עם המערכת הבנקאית "מבפנים".